Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms

Наявність вакантних посад

Date: 20 червня 2022 о 12:21, Refreshed 7 липня 2022 о 09:13

Вакантних посад немає


 Прийняття документів від особи, яка працевлаштовується.

При укладенні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), трудову книжку, за наявності — документ військового обліку, а у випадках, передбачених законодавством, — також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров’я та інші документи (ст. 24 КЗпП). Наприклад, законодавством встановлено необхідність проходження попереднього (до прийняття на роботу) медичного огляду для осіб віком до 18 років, осіб, які приймаються на важкі роботи та роботи, де є потреба в професійному доборі, роботи, пов’язані з обслуговуванням населення (тому прийняття на роботу таких осіб здійснюється тільки після надання ними документа про результати попереднього медичного огляду з висновком про можливість виконувати запропоновану роботу).

ЗАБОРОНЕНО: вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну і національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування та документи, подання яких не передбачено законодавством.

 

Написання працівником заяви про прийняття на роботу або оформлення трудового договору в письмовій формі.

Якщо трудовий договір укладається в усній формі, підставою для видання наказу про прийняття на роботу є заява працівника (Зразок 1), яка, зазвичай, пишеться від руки у довільній формі). У заяві зазначаються основні умови трудового договору: посада, на яку претендує особа, дата прийняття на роботу, посадовий оклад, строк (якщо укладається строковий трудовий договір), строк випробування (якщо сторони домовились про нього), режим робочого часу (в разі встановлення неповного робочого часу або індивідуального режиму роботи), бажання працювати за сумісництвом (якщо приймається на роботу сумісник).

Зразок 1

Керівнику Ковалівського закладу

загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів

Галині ДЕМЧАК

Заньковецької Надії Петрівни,

яка проживає за адресою: с. Ковалівка,

вул. Центральна, буд. 10

Заява

Прошу прийняти мене на посаду вчителя образотворчого мистецтва з 31 серпня 2022 р. з повним тижневим навантаженням.

15.08.2022 р.                                                                                    Заньковецька

Повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Окрім оформлення наказу про прийняття на роботу, обов’язковою умовою для допущення працівника до роботи є повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (далі — КМУ). ст. 24 КЗпП). Наразі таки порядок визначено постановою КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17 червня 2015 р. № 413.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається:

  • Ким: власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою.
  • Куди: до територіальних органів Державної фіскальної служби (далі — ДФС) за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за встановленою формою.
  • У термін: до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.
  • Одним із способів:

— засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

— на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

— на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж з п’ятьма особами.

  • Із зазначенням у формі повідомлення:

— типу повідомлення (початкове чи скасовуюче);

— категорії особи (з трудовою книжкою чи без неї);

— реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

— прізвища, ім’я та по батькові застрахованої особи;

— номера і дати наказу (розпорядження) про прийняття на роботу;

— дати початку роботи.

Інформація про зарахування працівника має бути подана до ДФС або її територіальних органів до початку його роботи — отже, дата наказу про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника не співпадають (лист Міністерства соціальної політики України «Щодо заповнення повідомлення про прийняття працівника на роботу» від 4 серпня 2015 р. № 432/13/155-15).

У випадку, якщо виникла потреба виправити запис у раніше поданому повідомленні, подається нова форма з поміткою у графі 2 «скасовуюче» (одночасно з формою, яка містить правильні відомості). Також вона подається і у разі невиходу працівника на роботу після подання повідомлення.

Ознайомлення працівника з його правами, обов’язками та умовами праці.

Роботодавець зобов’язаний до початку роботи за укладеним трудовим договором проінформувати працівника під підпис про умови праці, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, та можливі наслідки їхнього впливу на здоров’я, його права на пільги та компенсації за роботу в таких умовах відповідно до чинного законодавства і колективного договору (ст. 29 КЗпП). Основним підтвердженням того, що працівнику роз’яснили його права і обов’язки, є підпис працівника про ознайомлення з посадовою (робочою) інструкцією.

Для деяких категорій працівників чинними нормативно-правовими актами може бути передбачено обов’язкове ознайомлення і з іншими нормативними документами, зокрема і внутрішніми документами підприємства (наприклад, про захист комерційної таємниці, про роботу з окремими речовинами тощо).

Направлення працівника на інструктаж з охорони праці.

Запис про проведення вступного інструктажу для осіб, які приймаються на роботу відповідно до наказу роботодавця, робиться в Журналі реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці, що зберігається службою охорони праці або працівником, який відповідає за проведення вступного інструктажу, а також у наказі про прийняття працівника на роботу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.